Jarný Trojkopčiak oslavuje storočnicu

23.03.2013 /    Stánisko

Nazdar,

pozývame vás osláviť sto rokov skautingu na Slovensku - 23. 3. na 21. ročníku Jarného Trojkopčiaku.

Tri kopce, tri úlohy. Samozrejmosťou je aj nočná roverská verzia.

Pripájame pozvánku, postupne aktualizované info nájdete na http://j3k.13zbor.sk

Vidíme sa.

Chamurapi

Kedy:   v sobotu 23.3. 2013

Cieľ: Stánisko

Kopce a úlohy sa už nevedia dočkať, poď oslavovať spolu s nami.

Vĺčatá a včielky: Sekyl, Hrubý vrch, Krásny vrch

Skauti/skautky: Krásny vrch, Mníchov vrch, Piesky

Roveri/roverky: to isté čo skauti len v noci (začiatok o 00:00, na Stánisku od 7:00)

Ak by boli nejasnosti pri hľadaní kopcov, brnknite nám! Úlohy hľadajte vždy na vrchole kopca, kde je kóta. (alebo by mala byť)

Tí, čo sa chcete pochváliť splnenými úlohami a odniesť si domov tradičnú placku, mali by ste to stihnúť na Stánisko do 17:00.

Ak by ste radi vedieť niečo viac volajte na 0915/700078 (Chamurapi), alebo mailujte na j3k@13zbor.sk.

Tešíme sa na Vás!

DARK SIDE

Rover? Príď ochutnať odvrátenú stranu Trojkopčiaku, chlad, únavu, tmu. Bežný človek či skaut v tom čase sladko spí.

Rover? Ten sa vyberie v ústrety dobrodružstvu. Vyraz privítať jar na Jarný Trojkopčiak.

Štart je po polnoci. Z bezpečnostných dôvodov chodte v skupinkách aspoň po troch, a pre istotu sa nám dopredu nahláste. Môžete tak urobiť mailom na j3k@13zbor.sk, alebo na mobil: 0915/700078 (Chamurapi). Tešíme sa na vás, čakáť budeme na Stánisku od siedmej ráno

Trasa: Krásny vrch, Mníchov vrch, Piesky