J3K 2012 - Jarný Trojkopčiak

24.03.2012 /    cieľ: Stánisko

Nazdar,j3k

tento rok to už je po DVADSIATY krát, čo pozývame všetkých na Jarný
Trojkopčiak.

Poďte s nami privítať jar 24. marca. Navštívte tri kopce a splňte tri úlohy.
Nebude chýbať ani nočná verzia a keďže tento rok oslavujeme, pripravili
sme si pre vás niekoľko prekvapení.
Všetko dôležité sa dozviete na http://j3k.13zbor.sk

Tešíme sa na Vás

Za Trinástku

Chamurapi

Jarný Trojkopčiak

Kedy:   v sobotu 24.3. 2012 Cieľ:   Stánisko

Kopce a úlohy sú pripravené a čakajú na súťaženiachtivých skautov a skautky. Tento rok oslavujeme a bude to stáť za to. Toto si nemôžeš nechať ujsť! Tak hor sa na kopce!

Vĺčatá a včielky: Chlmec, Sŕnie, Malinský vrch

Skauti/skautky: Ostrovec, Ohek, Svätý vrch

Roveri/roverky: to isté čo skauti, len v noci (začiatok o 00:00, na Stánisku od 7:00)

Ak by boli nejasnosti pri hľadaní kopcov, brnknite nám! Úlohy hľadajte vždy na vrchole kopca kde je kóta. (alebo by mala byť) Tento rok sme si na vás pripravili niekoľko prekvapení. Zoberte si zo sebou navyše trocha vody, zíde sa vám.

Tí čo sa chcete pochváliť splnenými úlohami a odniesť si domov tradičnú placku, mali by ste to stihnúť na Stánisko do 17:00. Ak by ste radi vedieť niečo viac volajte na 0915700078 (Chamurapi), alebo mailujte na j3k@13zbor.sk.

Tešíme sa na Vás!

Dark Days

Za tmavých dní, vlastne nocí vyliezajú roveri a iní dobrodruhoviay aby sa vydali na potulky jarnou nocou. Prijmite výzvu a buďte medzi prvými - tými, ktorí prídu privítať jar na Jarný Trojkopčiak.

Štart je po polnoci. Z bezpečnostných dôvodov choďte v skupinkách aspoň po troch, a pre istotu sa nám dopredu nahláste. Môžete tak urobiť mailom na j3k@13zbor.sk, alebo na mobil: 0915/700078

(Chamurapi). Preživších čakáme na Stánisku od siedmej ráno

Trasa: Ostrovec, Ohek, Svätý vrch