European coctail – mix it, taste it, live it!

23.05.2012 – 27.05.2012 /    Bratislava - Mlyn Klepáč
Chceš spojiť pobyt v zahraničí a skauting?
Spoznať za 5 dní super ľudí zo 6 krajín Európy?
Spraviť medzinárodný roverský projekt a nadviazať skautské kontakty po celom svete?
Užiť si pár mesiacov vo svojej vysnívanej krajine a nemusieť za to zaplatiť skoro nič?
Stráviť skautské leto v USA a ešte si pritom zarobiť?

Ak chceš vedieť, ako na to, akcia European coctail – mix it, taste it, live it! je šitá na mieru presne pre Teba! Príď si 23.-27.5.2012 do historického mlyna Klepáč v Bratislave namiešať so skautmi z Čiech, Poľska, Maďarska, Talianska a Estónska ten správny kokteil zahraničných možností pre Teba a Tvoj oddiel!

Naučíš sa:

•  na čo všetko musíš myslieť pri organizovaní medzinárodného projektu
  • ako šarmantne a vtipne prezentovať svoju krajinu ľuďom v zahraničí
  • ako získať peniaze v grantovom programe Mládež v Akcii
  • ako sa stať európskym dobrovoľníkom
  • aké možnosti ponúkajú skautské centrá vo svete
  • ako sa stať staffákom na skautskom tábore v USA

...a zároveň spoznáš kamošov, s ktorými môžeš rovno spoločný medzinárodný projekt naplánovať!

Za Tvoj účastnícky poplatok 15 Euráčov Ti ponúkame mäkkú posteľ, stravu na celý čas, program nabitý na prasknutie a poriadnu dávku inšpirácie!

Prihlasovať sa môžeš krátkym opisom seba a svojej motiácie zúčastniť sa tejto akcie na international@scouting.sk do 1.5.2012.