CASSIOPEIA ŠPECIÁL

 11.10.2013 – 13.10.2013 /    Banská Štiavnica

Prázdniny pomaly ale isto končia, skautský rok začína, tak prečo neprísť, zdokonaliť a podeliť sa o svoje skúsenosti s vedením vĺčat a včielok (VaV)?

 Je tu pre teba pozvánka na 2. ročník CASSIOPEIE ŠPECIÁL – výmeny skúseností vedúcich vĺčat a včielok organizovanej vzdelávacím tímom Cassiopeia.


  •  Kedy? 11. až 13. októbra 2013
  • Kde? V Skautskom dome v Banskej Štiavnici a v blízkom okolí
  • Účastnícky príspevok je 12 € za celý víkend

 

  •  O čom bude výmena skúseností?

Nechceme vopred veľa rozprávať, ale prezradíme, že veľa bude závisieť na Vás, samotných účastníkoch. Určite očakávaj veľa motivácie a zážitkov – aj vďaka tebe možno ostatní dostanú kúsoček motivácie. Každý nápad a skúsenosť sa ráta.

Mimochodom, aj tu budeme tvoriť budúcnosť vĺčat a včielok, tak neváhaj a príď. Každý účastník má samozrejme možnosť tvoriť program výmeny – či už vopred pomocou prihlášky, alebo priamo na výmene. Samozrejme, že aj o storočnici skautingu bude reč.

 Ak si absolvoval/a Mauglího či Cassiopeiu alebo vedieš vĺčatá či včielky, tak TOTO JE AKCIA PRÁVE PRE TEBA. Hlavne – nečakaj len nejaké suché debaty a už vôbec nie siahodlhé prednášky. Neváhaj, prihlás sa čo najskôr, počet účastníkov je limitovaný.


 Ako sa prihlásiť?

Pošli mail na bocianza@gmail.com alebo na  j.kerekesova@gmail.com a pripoj vypísanú prihlášku Obratom potvrdíme účasť a začiatkom októbra pošleme presné pokyny. Posledný termín na prihlásenie je 27. september. Ak chceš navrhnúť niečo podnetné do programu, prosím pošli prihlášku skôr – do 19. septembra, aby sa tvoje nápady dostali „na stôl“ realizačného tímu, ktorý má prípravné stretnutie cez víkend začínajúci 20. septembra.

Tešia sa na teba všetci Cassiopeiáci.

Kalendár akcií

máj10
máj25
CASSIOPEIA
Hermanovce

Zdieľanie