CASSIOPEIA ŠPECIÁL

11.10.2013 – 13.10.2013 /    Banská Štiavnica

Prázdniny pomaly ale isto končia, skautský rok začína, tak prečo neprísť, zdokonaliť a podeliť sa o svoje skúsenosti s vedením vĺčat a včielok (VaV)?

Je tu pre teba pozvánka na 2. ročník CASSIOPEIE ŠPECIÁL – výmeny skúseností vedúcich vĺčat a včielok organizovanej vzdelávacím tímom Cassiopeia.

•  Kedy? 11. až 13. októbra 2013
  • Kde? V Skautskom dome v Banskej Štiavnici a v blízkom okolí
  • Účastnícky príspevok je 12 € za celý víkend

•  O čom bude výmena skúseností?

Nechceme vopred veľa rozprávať, ale prezradíme, že veľa bude závisieť na Vás, samotných účastníkoch. Určite očakávaj veľa motivácie a zážitkov – aj vďaka tebe možno ostatní dostanú kúsoček motivácie. Každý nápad a skúsenosť sa ráta.

Mimochodom, aj tu budeme tvoriť budúcnosť vĺčat a včielok, tak neváhaj a príď. Každý účastník má samozrejme možnosť tvoriť program výmeny – či už vopred pomocou prihlášky, alebo priamo na výmene. Samozrejme, že aj o storočnici skautingu bude reč.

Ak si absolvoval/a Mauglího či Cassiopeiu alebo vedieš vĺčatá či včielky, tak TOTO JE AKCIA PRÁVE PRE TEBA. Hlavne – nečakaj len nejaké suché debaty a už vôbec nie siahodlhé prednášky. Neváhaj, prihlás sa čo najskôr, počet účastníkov je limitovaný.

Ako sa prihlásiť?

Pošli mail na bocianza@gmail.com alebo na  j.kerekesova@gmail.com a pripoj vypísanú prihlášku Obratom potvrdíme účasť a začiatkom októbra pošleme presné pokyny. Posledný termín na prihlásenie je 27. september. Ak chceš navrhnúť niečo podnetné do programu, prosím pošli prihlášku skôr – do 19. septembra, aby sa tvoje nápady dostali „na stôl“ realizačného tímu, ktorý má prípravné stretnutie cez víkend začínajúci 20. septembra.

Tešia sa na teba všetci Cassiopeiáci.