Bratislavský skautský ples

04.02.2012 – 05.02.2012 /    Hotel Barónka, Bratislava
Na 6.Bratislavskom skautskom plese Vás radi privítame 4.2.2012 o 19:30 v Kongresovej sále Hotela Barónka na Mudrochovej ulici číslo 2 v Bratislave.

Slávnostné otvorenie plesu je naplánované na 20:00. Po príhovore vodcu bratislavskej skautskej oblasti nasleduje otvárací valčík a následne úvodné kolo tanca.  Po tanci sa podáva večera.

• Aperitív: Vermut Tosso biely
  • Predjedlo: Plnená broskyňa s kuracím šalátom
  • Hlavné jedlo : Morčacie prsia plnené kačacou pečienkou preliate slivkovou omáčkou
  • Dezert : Sacher torta, káva

Po večeri už zábava prepukne naplno a hostia sa budú môcť vytancovať do sýtosti.
Tanečné kolá budú prerušované krátkymi vstupmi tomboly s peknými vecnými cenami .
V neposlednom rade hostí čaká bohatý kultúrny program a vystúpenia talentovaných skautov a skautiek.

Vaše vstupenky na 6.Bratislavský skautský ples si môžete rezervovať na tejto adrese
Cena jednej vstupenky je 30€.

Tešíme sa na Vás

Váš plesový tím