1. celoslovenské stretnutie Kruhu dospelých skautov a skautiek

30.06.2012 – 01.07.2012 /    Nolčovo

Priatelia, sestry a bratia, pozvánka KDSS

Dovoľujem si vás pozvať v mene rady KDSS na Stretnutie oldskautov Slovenska, ktoré sa uskutoční v dňoch 30.6. - 1.7.2012 v dedinke Nolčovo.

Boli by sme radi, keby ste sa prišli s nami stretnúť a pohovoriť si o našich problémoch i dobrých aktivitách pri našom skautovaní. Možno sa nám spoločne podarí nájsť tú optimálnu cestu k dobrému vyžitiu v našich oldskautských kluboch či oddieloch. Príďte sa podeliť s ostatnými o svoje programy a akcie.

Tešíme sa na vás.

Ešte zopár pripomienok:
-  Nolčovo je pekná dedinka pri Martine
-  Stretnutie je na chate za dedinou.
-  Spí sa na posteliach (časť, resp. účastníci nad 70r.) a na matraciach na drevenej podlahe.
-  Vlaky do Krpelian prichádzajú v piatok okolo 17. hod. Pre tých, ktorí si netrúfajú prejsť cca 3 km, prídeme s autom.
-  Ak by ste to nestíhali v piatok, môžte prísť v sobotu ráno.
-  Ozvite sa čím skôr, kapacita na spanie v chate je obmedzená.

Piatok: príchod, večerný zoznamovací program

Sobota:

• raňajky
  • info o okolí (pracovník NP Veľká Fatra)
  • vychádzka
  • obed
  • siesta
  • rozhovory - dospelí v skautingu
  • výmena skúseností
  • večera
  • rímsko-katolícka svätá omša
  • táborový oheň

Nedeľa: raňajky, zhodnotenie stretnutia, obed, voľný program do odchodu (možnosť ostať do večera)

Prihlasujte sa minimálne týždeň vopred na adrese: vlado.janecka@gmail.com, príp. na telefónnom čísle - 0910 326 152 (Vlado Janečka). Poplatok (12€) sa platí na mieste, polovica cestovného bude preplatená. Cesta na vlakovú stanicu bude v nedeľu zabezpečená.

Ľavicu tisne - Vlado Bobor Janečka

mapa Nolčovo