Radcovské fórum 2016

Štyri dni, sto radcov z celého Slovenska, množstvo zážitkov, dve slová. Radcovské fórum. Najväčšia slovenská akcia pre radcov nebude chýbať ani tento rok. Skvelé ukončenie leta a skvelý začiatok nového skautské roka.  Nezmeškaj to!

Čo je Radcovské fórum?

F-ormovanie – Radcovské fórum ti ponúkne množstvo inšpirácie do ďalšieho radcovania –zaujímavé a interaktívne prednášky, workshopy, nové  informácie , skúsenosti a ešte oveľa viac.

O-riginalita – Radcovské fórum zažiješ len raz. Je jedinečným zážitkom , ktorý sa oplatí. Viac radcov na jednom mieste na Slovensku nestretneš.

R-adcovanie – Radcovské fórum je pre radcov družín a ich podradcov. Družina je srdcom zboru a radca je ten, kto ju dáva do pohybu. Prines nový vietor do plachiet vášho družinového života.

U-smev -  Radcovské fórum je aj o množstve krásnych zážitkov, hier , zábavy a o stretnutí nových ľudí ale hlavne radosti zo skautingu a života.

M-otivácia – Radcovské fórum ťa namotivuje a rozprúdi v tebe energiu. Rozvíjaj sa ty a rásť bude aj tvoja družina.

KTO?

Radcovia a podradcovia vo veku od 14 do 17 rokov (vrátane) v maximálne 6 účastníkov za zbor.

Radcovské fórum je jedinečná udalosť, ktorej sa môžete zúčastniť iba raz. Neváhaj a prihlás sa čo najskôr a zaži radcovskú akciu roka.

KEDY?

15. – 18. 9. 2016, Mošovce
Poplatok – 25 €/osoba

Radcovské fórum štartuje už 15. 9.  vo štvrtok večer v Mošovciach v areáli Drienok a končí v nedeľu doobeda. Účastníci dostanú od SLSK ospravedlnenku do školy za piatok.

Ako sa prihlásiť?

Prihlásiť sa môžeš cez elektronický registračný systém TeePee skauting.tee-pee.com - v sekcii Podujatia potvrdením svojej účasti.
Do podujatia sa vieš prihlásiť, ak máš aktívny účet v TeePee alebo ťa do Podujatia vie pridať vodca oddielu alebo zboru.
Nezabudnite, že za zbor je možné registrovať max. 6 ľudí.

Radcovské fórum je potrebné uhradiť na ...

prijímateľ: Slovensky skauting
adresa: Mokrohájska cesta 6, Bratislava

banka: Tatra Banka, Bratislava
číslo účtu: 2660080180/1100

IBAN: SK98 1100 0000 0026 6008 0180
SWIFT: TATRSKBX

variabilný symbol: 413
konštantný symbol: 0558

správa pre príjímateľa: príspevok fórum MENO alebo ZBOR

Na Fórum prines so sebou aj kópiu potvrdenia o platbe.

Účastnícky poplatok je 25€ na osobu. Bližšie informácie budú spresnené prihláseným účastníkom. Uzávierka prihlášok je 20. augusta, platba musí byť uhradená rovnako do tohto termínu.

V prípade otázok píšte na program@skauting.sk

Deň so skautskou šatkou sa už blíži. Zúčastníš sa?

Jasné, že áno. Je to super a 24. apríla sa už neviem dočkať!

Áno, idem do toho prvý krát, tak som zvedavý aké to bude.

Ešte nie som rozhodnutý, ale rozhodne to znie dobre!

Nie, je to nuda! A šatku mi aj tak na tábore zjedli myši.

Radšej nie. Nechcem, aby ľudia okolo vedeli, že som skaut.

Spolu hlasov: 305