SOARÉ 2013

26.04.2013 – 28.04.2013 /    Banská Bystrica

Prípravy na storočnicové Soaré a registrácia účastníkov a kapiel sú už v plnom prúde!

Festival Soaré 2013 sa bude konať 26. 4. - 28. 4. 2013 v Banskej Bystrici. Cena vstupného je 13 € (v predpredaji do 4. 4. 2013) / 16 € (po 4. 4. 2013). Kompletné informácie sú prístupné po registrácii na webstránke festivalu.

Pre všetkých

Festival je otvorený skautom i širšej verejnosti. Má tradične dva koncertné dni venované folkovej scéne, jam session i rockovým kapelám.

Výnimočný

Skautský hudobný festival je jediným svojho druhu na Slovensku a v Čechách. Jeho cieľom je predstaviť a zmapovať piesne, ktoré sa hrajú na skautských akciách a ktoré oslovujú dnešnú skautskú generáciu - a to nielen folkové či country, ale aj rockové skladby a iné hudobné štýly. Soaré poskytuje možnosť pre hudobných začiatočníkov prezentovať sa pred publikom a ponúka priestor pre rozvoj hudobných aktivít v skautingu, motivuje hudobníkov i autorov.

Výnimočnosť festivalu potvrdzuje aj fakt, že sa stovky prítomných nadšencov dokážu zabávať a vnímať dobrú muziku aj bez alkoholu či iných drog. Soaré tak potvrdzuje svoj ďalší rozmer - plnohodnotný život bez drogových závislostí.

www.soarefest.sk

Všetko, čo sa chcete dozvedieť o festivale, fotogalériu z predchádzajúcich ročníkov, fórum, Soaré shop a ďalšie vychytávky nájdete na našom webe. Ľudí zo Soaré môžete stretnúť aj na Facebooku.

Informácie na stránke sú priebežne dopĺňané. Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu údajov na webstránke.

Koordinátor festivalu

Peter Budaj