Skautská 55ka

19.05.2012 /    Malé Karpaty

104. zbor skautov Bratislava – Ružinov

Vás pozýva na diaľkový pochod

SKAUTSKÁ 55-ka

skautska 55ka

Dátum:                                   19.5. 2012 (sobota)

Dĺžky trás/prevýšenie:         55 km / 1850 m

45 km / 1550 m

35 km / 1130 m

Popis trasy 55 km:                Bratislava, hl. žel. st. – Kamzík – Pekná cesta – Stánisko – Pajštún –  Košarisko – Kozí chrbát – Pezinská Baba – Čermák – Vysoká - Kuchyňa/Zochova chata

(Kratšie trasy sú súčasťou 55 km trasy.)

Štart:                                      Bratislava, hl. žel. Stanica; pod schodami na Žabotovej ul.,

od 6.00 do 7.00

Cieľ:                                        35 km: Pezinská Baba, do 15:00

45 km: Čermák, do 17:00 (ďalej po žltej na Zochovu chatu)

55 km: Vysoká, do 18:30 (ďalej po modrej do

Kuchyne  / na Zochovu chatu)

Info pre účastníkov:             Diaľkový pochod je peší výlet dlhý minimálne 35 km, ktorý prejdete v danom časovom limite. Skautská 55-ka je určená pre skautov aj verejnosť. Účasť na vlastnú zodpovednosť. Odporúčame vziať si mapu (Malé Karpaty – Bratislava, 1:50 000, VKÚ). Na štarte dostanete schematickú mapku trasy a kontrolnú kartu, do ktorej na stanovištiach získate pečiatky. Doprava na akciu aj z akcie je individuálna.

Kontaktná osoba:                 Jana Filová - Tatranka, e-mail: jankafilova@gmail.com