Radcovské fórum 2013

19.09.2013 – 22.09.2013 /    Rajecká Lesná

Deviaty ročník Radcovského fóra sa blíži  a práve Ty môžeš byť jedným zo 100 účastníkov  najväčšej akcie na Slovensku pre radcov a radkyne. Nepremeškajte možnosť zúčastniť sa akcie, ktorá je plná zážitkov, nových  priateľstiev a nabitá skvelou atmosférou.

Počas štyroch dní sa budeme snažiť Vás inšpirovať a motivovať k vedeniu vašich družín. Pripravili sme pre Vás prednášky, workshopy a množstvo hier. Nezabúdajte na to, že máte možnosť 1 krát v živote zažiť Radcovské fórum.

Čím skôr zaregistrujte! Záujemcov býva viac a tak ten kto zaváha nemusí mu zostať miesto.

Cieľová skupina

Vyhradené pre radcov a ich podradcov vo veku od 13 do 17 rokov (vrátane). Osobám  nad 18 rokov (mimo organizátorov) vstup zakázaný! Max. 6 účastníkov z jedného zboru. Pripomíname, že Radcovského fóra sa môžte zúčastniť len raz za život, takže sa nehláste ak ste na ňom už v minulosti boli – nemôžme Vás vziať.

Termín

Radcovské fórum začína vo štvrtok 19. septembra podvečer a končí v nedeľu 22. septembra na obed. Účastníci dostanú priamo na mieste ospravedlnenku do školy na piatok.

Poplatok

Účastnícky poplatok je 15 € na osobu. Účastníkom bude preplatená časť cestovných nákladov. Tieto informácie budú spresnené prihláseným účastníkom. Poplatok je potrebné zaplatiť do 13. septembra 2013.

Variabilný symbol: 300613

Správa pre prijímateľa: PRIEZVISKO FORUM 2013

Na Fórum prineste so sebou aj kópiu potvrdenia o platbe.

Prihlasovanie

Prihlasovanie na kurz je kolektívne. Vyplnenú prihlášku s menami všetkých záujemcov (najviac 6) zo zboru posielajte na magdalena.samajova@skauting.sk. O prijatí rozhoduje poradie prihlášok. Dôležité je, aby všetci prihlásení boli registrovanými členmi Slovenského skautingu. Zbytočne neotáľajte a posielajte prihlášky lebo číslo 100 sa každým dňom zmenšuje.