Festival HoryZonty

 11.11.2010 – 13.11.2010 /    Dom armády, Trenčín

Aj tento rok si môžete vychutnať dobrodružnú filmovú lahôdku v podaní jubilejného piateho ročníka festivalu Horyzonty. Budete môcť vzhliadnuť snímky s outdoorovou tematikou, zoznámiť sa so skvelými výkonmi viacerých zaujímavých hostí a zabaviť sa na sprievodných podujatiach. Ako napríklad pri súťaži výnašky sudu piva na tatranských krosnách, pri ľadovom sochárstve, kde si z kusa ľadu budete môcť vysekať svoju sochu alebo sa nechať previezť po trenčianskom námestí pravým psím záprahom.

Pozvanie na festival tento rok prijali Steve Lichtag – režisér, ktorý sa potápa so žralokmi, Piotr Pustelnik – horolezec, ktorý zdolal všetky osemtisícove himalájske vrcholy a Erik Baláž a Robert Rajchl so svojim filmom o výnimočnosti a záchrane Tichej doliny.

Do príprav festivalu chceme zapojiť aj Vás prostredníctvom fotosúťaže a filmovej súťaže. Zaslané filmy a fotografie sa stanú súčasťou programu a budú opäť bojovať o priazeň divákov i poroty, ako aj o hodnotné ceny.

  • Nezabudli sme ani na workshop, fotovýstavy a nejaké to prekvapenie :)
  • Festival dobrodružných filmov Horyzonty 2010 sa uskutoční v dňoch 11.–13. novembra už tradične v priestoroch Posadkového domu v Trenčíne. Všetky ostatné informácie sa dozviete na stránke www.horyzonty.sk

Festival HoryZonty 2010

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie