100 rokov ČeskoslovenskaInformácie <br />o spracúvaní <br />a ochrane osobných údajov2% pre skautingAbsolventská prax

100 rokov Československa

Sériu výziev pre republiku, podporu demokracie či národnej kultúry nájdete na skaut.sk/republika100.

Informácie
o spracúvaní
a ochrane osobných údajov

Dokument, ktorý opisuje, ako používame vaše osobné údaje.

2% pre skauting

Skauting je jedno veľké dobrodružstvo, ktoré každému umožňuje nájsť si svoj kúsok miesta na sebarealizáciu, na splnenie svojich snov a nájdenie si priateľov na celý život.

Absolventská prax

Skončil si školu a nemáš prácu? Vyskúšaj absolventskú prax na Ústredí.

Aktuálna téma

Boli sme ocenení

Slovenský skauting sa umiestnil v Cene Nadácia Orange za rok 2016 v kategórii Vzdelávanie na krásnom treťom mieste a súčasne získal Cenu verejnosti. Ďakujeme veľmi pekne za ocenenie našej práce a teší nás, že má skauting stále tak dôležité postavenie pri práci s mládežou a v tak kvalitnej spoločnosti nominovaných sme dokázali uspieť.

Vážime si každý jeden hlas, ako odbornej poroty, tak aj pri verejnom hlasovaní, kde ste nám ich udelili takmer štyri tisíc. Ďakujeme.

13.02.2019

Deň zamyslenia je tu!

V piatok 22.2.2019 sa pripojíme ku skautkám a skautom po celom svete a oslávime spoločne tento výnimočný deň!

Hľadáme členov hospodárskej rady Slovenského skautingu

Podľa priorít strategického plánu Slovenského skautingu (SLSK) a rozhodnutia Náčelníctva SLSK hľadáme členov hospodárskej rady SLSK. Hospodárska rada je poradným orgánom hospodára, Náčelníctva SLSK a má tiež za cieľ zabezpečovať pomoc nižším organizačným zložkám.

Deň Zamyslenia 2019

Deň Zamyslenia 2019 sa k nám blíži a my sme si pre vás pripravili ukážku hier z tohtoročného balíčka aktivít.

Záverečné správy z podujatí za rok 2018

Vzhľadom na previazanie systému financovania nižších organizačných a vykazovania podujatí formou záverečných správ sme sa rozhodli Záverečné správy z podujatí za rok 2018 zozbierať.

Registrácia na rok 2019

Tohtoročná registrácia členskej základne Slovenského skautingu bude so zmenami. Tou najväčšou v rámci registrácie na rok 2019 je nepoužívanie tlačených a podpísaných registračných hárkov oddielov.

14.01.2019

Líderské rangerské a Vodcovské lesné školy v roku 2019

I tento rok v ponuke kurzov Slovenského skautingu nájdete líderské rangerské školy a vodcovské lesné školy. Nech sa páči, tu je prehľad vzdelávacích tímov a dátumov jednotlivých vzdelávacích častí.

13.01.2019

Rada pre vzdelávanie organizuje v marci 2019 vodcovské skúšky

Pre tých, ktorí majú záujem získať vodcovský dekrét, je tu ďalšia šanca! Rada pre vzdelávanie určila termín vodcovských skúšok na 2. marca 2019 (v závislosti od počtu prihlásených uchádzačov môžu skúšky pokračovať i 3. marca).

Staršie aktuality