Informácie <br />o spracúvaní <br />a ochrane osobných údajov2% pre skautingAbsolventská prax

Informácie
o spracúvaní
a ochrane osobných údajov

Dokument, ktorý opisuje, ako používame vaše osobné údaje.

2% pre skauting

Skauting je jedno veľké dobrodružstvo, ktoré každému umožňuje nájsť si svoj kúsok miesta na sebarealizáciu, na splnenie svojich snov a nájdenie si priateľov na celý život.

Absolventská prax

Skončil si školu a nemáš prácu? Vyskúšaj absolventskú prax na Ústredí.

Aktuálna téma

Boli sme ocenení

Slovenský skauting sa umiestnil v Cene Nadácia Orange za rok 2016 v kategórii Vzdelávanie na krásnom treťom mieste a súčasne získal Cenu verejnosti. Ďakujeme veľmi pekne za ocenenie našej práce a teší nás, že má skauting stále tak dôležité postavenie pri práci s mládežou a v tak kvalitnej spoločnosti nominovaných sme dokázali uspieť.

Vážime si každý jeden hlas, ako odbornej poroty, tak aj pri verejnom hlasovaní, kde ste nám ich udelili takmer štyri tisíc. Ďakujeme.

Jesenné čísla skautských časopisov sú už na ceste do poštových schránok

Tohtoročné jesenné čísla časopisov sú už na ceste po Slovensku a mieria priamo do vašich poštových schránok. Džungľa, Skaut aj Médium sa tak tešia, keď sa dostanú k svojim čitateľom.

10.10.2018

Ukonči štúdium na vysokej škole záverečnou prácou v skautskom duchu!

Si tretiak alebo piatak na vysokej škole? Študuješ odbor, v ktorom môžeš ako bakalársku/diplomovú prácu robiť štúdiu? Nemáš ešte tému na svoju záverečnú prácu? Potom hľadáme práve teba!

10.10.2018

Ústredie Slovenského skautingu vypisuje výberové konanie na pozíciu Manažér pre vzťahy s verejnosťou a externú komunikáciu

Do tímu Ústredie Slovenského skautingu hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorého baví komunikácia, PR a sociálne médiá. Budeš sa podieľať na rozmanitých projektoch zameraných na podporu detí a mladých ľudí v príjemnom pracovnom prostredí tretieho sektora.

10.10.2018

Nauč sa hospodáriť so Zlatým životom

Skautská výzva Modrý život a rangerská výzva Zelený život sa tešia veľkej obľube. Učenie sa pravidelným návykom pre blaho svojho života a našej planéty má často reálne a viditeľné výsledky. Sériu „životov“ uzatvárame treťou, roverskou výzvou s názvom Zlatý život. Tá sa venuje často odsudzovanej, no v skutočnosti dôležitej téme nášho sveta – peniazom.

Vlčí skaut a Medvedí skaut: Certifikáty na stiahnutie

K najvyššiemu programovému oceneniu – Orliemu skautovi – sa v uplynulých mesiacoch pridali dve novinky: Vlčí skaut a Medvedí skaut. Pre úspešných plniteľov sú k dispozícii certifikáty na vyplnenie a vytlačenie, potvrdzujúce ich úspech.

Vyúčtovanie dotácie

Vyúčtovanie dotácie MŠ SR pre skautské zbory a oddiely, ktoré dostali dotáciu cez oblasť je potrebné zaslať do 15.10.2018. Podmienky vyúčtovania dotácie boli zaslané spolu so zmluvou alebo ich nájdene na i.skauting.sk.

21.09.2018

Vo veku nedožitých 91 rokov nás opustil brat Gándhí - Viliam Dokupil

Viliam Dokupil, skautským menom Gandhí, sa narodil 30. novembra 1927 v Nitre. Už ako 10-ročný bol vĺčaťom u katolíckych skautov. V roku 1945 sa stal radcom družiny kamzíkov v oddiele katolíckych skautov, ktorý pôsobil pri štátnom gymnáziu. V auguste 1946 absolvoval Lesnú školu v Perneku.

Staršie aktuality

Kalendár akcií