Informácie <br />o spracúvaní <br />a ochrane osobných údajov2% pre skauting100 rokov vlčiackeho skautinguDaruj svoju (starú) skautskú košeľuAbsolventská prax

Informácie
o spracúvaní
a ochrane osobných údajov

Dokument, ktorý opisuje, ako používame vaše osobné údaje.

2% pre skauting

Skauting je jedno veľké dobrodružstvo, ktoré každému umožňuje nájsť si svoj kúsok miesta na sebarealizáciu, na splnenie svojich snov a nájdenie si priateľov na celý život.

100 rokov vlčiackeho skautingu

Výzvu k tomuto okrúhlemu výročiu môžete plniť až do konca letných prázdnin 2017.

Daruj svoju (starú) skautskú košeľu

Nová iniciatíva na báze vzájomnej pomoci zaručí, že nepoužívané skautské košele budú znova plne využité a potešia nových majiteľov.

Absolventská prax

Skončil si školu a nemáš prácu? Vyskúšaj absolventskú prax na Ústredí.

Aktuálna téma

Boli sme ocenení

Slovenský skauting sa umiestnil v Cene Nadácia Orange za rok 2016 v kategórii Vzdelávanie na krásnom treťom mieste a súčasne získal Cenu verejnosti. Ďakujeme veľmi pekne za ocenenie našej práce a teší nás, že má skauting stále tak dôležité postavenie pri práci s mládežou a v tak kvalitnej spoločnosti nominovaných sme dokázali uspieť.

Vážime si každý jeden hlas, ako odbornej poroty, tak aj pri verejnom hlasovaní, kde ste nám ich udelili takmer štyri tisíc. Ďakujeme.

Nahlasovanie táborov

Leto sa nám nezadržateľne blíži a naše skautské tábory s ním. Veríme, že že vštky prípravy prebiehajú bez problémov a radi by sme vám pripomenuli povinosť nahlásiť tábor.

Prihlášky na tábor a ochrana osobných údajov

Tábory sa nám nezadržateľne blížia a nasledujúci text je odpoveďou na otázku ako má vyzerať prihláška na tábor v súlade s nariedením Európskeho parlamentu známym ako GDPR.

05.06.2018

Druhé kolo Grantovej výzvy na podporu účasti sociálne slabších členov na letných táboroch Slovenského skautingu

Slovenský skauting v spolupráci s neinvestičným fondom Klepáč otvára druhé kolo grantovej výzvu pre zbory a samostatné oddiely. Výzva je určená na podporu sociálne slabších členov Slovenského skautingu vo veku do 15 rokov, ktorí by si nemohli dovoliť účasť na vyvrcholení skautského programu a teda letnom tábore.

28.05.2018

Organizačný poriadok na dosah

Viete ako vyzerajú aktuálne kapitoly Organizačného poriadku? Chcete si overiť ako veci fungujú a neviete kde? Zverejnili sme najaktuálnejšie kapitoly na i.skauting.

Opustil nás brat Jupiter, najstarší skaut z Banskej Bystrice

Brat Jupiter, civilným menom Miroslav Dobrovolný sa narodil 1.10.1927 Nitrianskom Pravne rodičom Matilde a Adolfovi Dobrovolným. Svoje detstvo prežil v Turčianskych Tepliciach (vtedy Štubnianske Teplice), kde ako 6-ročný začal skautovať. Jeho otec bol vtedy činovníkom v tamojšom skautskom oddiele.

09.05.2018

Ako nahrať záverečnú správu do Tee-Pee

V informačnom systéme Tee-Pee pribudla nova funkcionalita, a to nahrávanie záverečných správ z podujatí priamo do systému. Teraz si krok po kroku ukážeme, ako na to.

09.05.2018

Novinky Duchovnej rady

Prehľadný sumár najnovších aktualít Duchovnej rady Slovenského skautingu.

Staršie aktuality