Deň so skautskou šatkou100 rokov ČeskoslovenskaInformácie <br />o spracúvaní <br />a ochrane osobných údajov2% pre skautingAbsolventská prax

Deň so skautskou šatkou

100 rokov Československa

Sériu výziev pre republiku, podporu demokracie či národnej kultúry nájdete na skaut.sk/republika100.

Informácie
o spracúvaní
a ochrane osobných údajov

Dokument, ktorý opisuje, ako používame vaše osobné údaje.

2% pre skauting

Skauting je jedno veľké dobrodružstvo, ktoré každému umožňuje nájsť si svoj kúsok miesta na sebarealizáciu, na splnenie svojich snov a nájdenie si priateľov na celý život.

Absolventská prax

Skončil si školu a nemáš prácu? Vyskúšaj absolventskú prax na Ústredí.

Aktuálna téma

Čaká nás už 7. ročník Dňa so skautskou šatkou. Tento rok sa skauti budú snažiť urobiť čo najviac dobrých skutkov

Blíži sa nám sviatok sv. Juraja, patróna skautov, a aj tento rok si ho pripomenieme nosením skautskej šatky. Čo tak ale pridať niečo viac? Čítať viac.

23.06.2019

Naše rady opustila sestra Erika Kardošová z Prešova

Dňa 8. júna 2019 opustila naše skautské rady sestra Erika Kardošová. Narodila sa 1.12.1934 v Prešove, kde aj ako jedenásť ročná, po 2. svetovej vojne vstúpila do skautingu.

21.06.2019

Vyhlásenie Náčelníctva Slovenského skautingu o účasti členov SLSK na pochodoch a iných podujatiach

Skauting je v prvom rade výchovné hnutie. Náš program, naša výchovná metóda, naše vzdelávanie sú zamerané na individuálny rozvoj a podporu každého nášho člena. Hlásime sa k hodnotám, ukotveným predovšetkým v skautskom zákone a sľube, ako aj stanovách a uzneseniach snemu.

19.06.2019

Strategický plán Slovenského skautingu na obdobie 2018 – 2023

Že je rok 2019 a v nadpise je 2018? Nenechajte sa zmiasť. Strategický plán ako taký už viac ako rok napĺňame. Teraz už si ho ale môžeme aj všetci prelistovať v konečnej podobe.

Príspevky na rekreáciu a skautské akcie

24.05.2019

Už zajtra si volíme poslancov do Europarlamentu

Voľby do Európskeho parlamentu sa konajú každých 5 rokov. Občania všetkých členských krajín Európskej únie si volia svojich zástupcov, ktorí budú reprezentovať ich hlas pri rozhodovacích procesoch.

Výzva na organizovanie XVIII. snemu Slovenského skautingu

V roku 2017 privítala delegátov XVII. snemu Slovenského skautingu Banská Bystrica. Chcete prijať výzvu a zorganizovať snem vo vašom meste? Posielajte návrhy a staňte sa v októbri 2020 hostiteľmi XVIII. snemu SLSK.

15.05.2019

Grantová výzvy na podporu účasti sociálne slabších členov na letných táboroch Slovenského skautingu

Slovenský skauting v spolupráci s neinvestičným fondom Klepáč otvára kolo grantovej výzvu pre zbory a samostatné oddiely. Výzva je určená na podporu sociálne slabších členov Slovenského skautingu vo veku do 15 rokov, ktorí by si nemohli dovoliť účasť na vyvrcholení skautského programu a teda letnom tábore.

Staršie aktuality