Deň so skautskou šatkou100 rokov ČeskoslovenskaInformácie <br />o spracúvaní <br />a ochrane osobných údajov2% pre skautingAbsolventská prax

Deň so skautskou šatkou

100 rokov Československa

Sériu výziev pre republiku, podporu demokracie či národnej kultúry nájdete na skaut.sk/republika100.

Informácie
o spracúvaní
a ochrane osobných údajov

Dokument, ktorý opisuje, ako používame vaše osobné údaje.

2% pre skauting

Skauting je jedno veľké dobrodružstvo, ktoré každému umožňuje nájsť si svoj kúsok miesta na sebarealizáciu, na splnenie svojich snov a nájdenie si priateľov na celý život.

Absolventská prax

Skončil si školu a nemáš prácu? Vyskúšaj absolventskú prax na Ústredí.

Aktuálna téma

Čaká nás už 7. ročník Dňa so skautskou šatkou. Tento rok sa skauti budú snažiť urobiť čo najviac dobrých skutkov

Blíži sa nám sviatok sv. Juraja, patróna skautov, a aj tento rok si ho pripomenieme nosením skautskej šatky. Čo tak ale pridať niečo viac? Čítať viac.

Vyúčtovanie dotácie

Vyúčtovanie dotácie MŠ SR pre skautské zbory a oddiely, ktoré dostali dotáciu cez oblasť je potrebné zaslať do 15.10.2019. Podmienky vyúčtovania dotácie boli zaslané spolu so zmluvou alebo ich nájdene na i.skauting.sk.

18.09.2019

Slovenský skauting podporuje Klimatický štrajk

Náčelníctvo Slovenského skautingu sa rozhodlo podporiť myšlienky Klimatického štrajku a Slovenský skauting sa pripája k spoločnému vyhláseniu mimovládnych organizácií ku klimatickému štrajku.

17.09.2019

Staň sa aj ty skautom

So začiatkom nového školského roka prichádzajú opäť aj rôzne voľnočasové aktivity. Skauti sa učia samostatnosti, ale aj spolupráci a zodpovednosti. Slovenský skauting v súčasnosti navštevuje vyše Prečítaj si, čo ti môže skauting ponúknuť a ako sa prihlásiť, ak sa rozhodneš, že to chceš vyskúšať aj ty.

17.09.2019

Záverečné správy za rok 2019

V roku 2019 je potrebné nahrať záverečné správy z podujatí do systému Tee-Pee do 31.12.

13.09.2019

Resumé zo 14. zasadnutia Náčelníctva Slovenského skautingu

Milé sestry a bratia, 14te zasadnutie Náčelníctva Slovenského skautingu sa konalo netradične na letnej časti Inštruktorskej lesnej školy GILŠ.

11.09.2019

Odišiel brat Ing. Miloš Šlosár

10.septembra nás zastihla smutná správa, že nás navždy opustil náš brat Žvatloš. Brat Ing. Miloš Šlosár rodák zo Skalice sa narodil 5.11.1937.

Kurz zborovej administratívy a účtovníctva

Máte ťažkú hlavu z administratívy alebo účtovníctva zboru, chcete aktuálne informácie alebo si chcete zaučiť nového človeka?

Staršie aktuality