Máte podnet alebo otázku?

Ak nám chcete dať niečo zdeliť (či už pozitívne alebo negatívne), ponúkame vám možnosť napísať nám to prostredníctvom tohto formulára. Ak si prajete, môžete zostať v anonymite a nevyplniť Vaše osobné údaje. Ak nám však na seba necháte e-mail alebo telefónne číslo, budeme Vás môcť kontaktovať a o Vašom podnete alebo otázke komunikovať a prispieť tak k zodpovedaniu alebo vyriešeniu.

Máte na nás otázku alebo podnet? Využitie možnosť vyplniť formulár.

Povedali o nás

Július Satinský, humorista a satirik

Nič lepšie ako skauting doteraz nikto pre deti nevymyslel.

Skauting v číslach

1 400

Ročne uskutočníme 1 000 jednodňových a ďalších 400 viacdňových podujatí, víkendových výprav, splavov či expedícií do zahraničia. Zúčastní sa ich 15 tisíc detí a mladých ľudí.

Zaujímavosti

Od roku 2000 sa skauting teší medzi rómskymi chlapcami a dievčatami popularite. Dnes sa do skautingu zapája 500 mladých Rómov. Absolvujú výchovný program zameraný na osobný rozvoj, pomáhajú v komunitných centrách a realizujú projekty na zvýšenie zamestnateľnosti Rómov.