Máte podnet alebo otázku?

Ak nám chcete dať niečo zdeliť (či už pozitívne alebo negatívne), ponúkame vám možnosť napísať nám to prostredníctvom tohto formulára. Ak si prajete, môžete zostať v anonymite a nevyplniť Vaše osobné údaje. Ak nám však na seba necháte e-mail alebo telefónne číslo, budeme Vás môcť kontaktovať a o Vašom podnete alebo otázke komunikovať a prispieť tak k zodpovedaniu alebo vyriešeniu.

Máte na nás otázku alebo podnet? Využitie možnosť vyplniť formulár.

Povedali o nás

Benedikt XVI., pápež

Celostná formácia ľudskej osoby je tým, čo sa prostredníctvom hier, dobrodružstiev, kontaktu s prírodou, života v skupine a služby druhým ponúka už sto rokov všetkým, ktorí sa zapájajú do skautingu. Skauting živený evanjeliom je nielen miestom skutočného ľudského rastu, ale aj miestom silnej kresťanskej ponuky a skutočného duchovného i morálneho dozrievania.

Skauting v číslach

117

Skauti zohrávajú aktívnu úlohu vo verejnom živote. V roku 2005 a 2007 zrealizovali s miestnymi samosprávami, školami, správami a ďalšími organizáciami 117 verejne prospešných projektov na zlepšenie kvality života ľudí okolo nás.

Zaujímavosti

Na celom svete je 38 miliónov skautiek a skautov a na mape sveta je len pár totalitných štátov, ktoré nie sú vyplnené skautskými farbami.