Máte podnet alebo otázku?

Ak nám chcete dať niečo zdeliť (či už pozitívne alebo negatívne), ponúkame vám možnosť napísať nám to prostredníctvom tohto formulára. Ak si prajete, môžete zostať v anonymite a nevyplniť Vaše osobné údaje. Ak nám však na seba necháte e-mail alebo telefónne číslo, budeme Vás môcť kontaktovať a o Vašom podnete alebo otázke komunikovať a prispieť tak k zodpovedaniu alebo vyriešeniu.

Máte na nás otázku alebo podnet? Využitie možnosť vyplniť formulár.

Povedali o nás

Stanislav Štepka, herec a scenárista

Skauting bolo to najhoršie zo všetkého zlého, čo nám hovorili niekedy v škole. Keď u nás začínal Pionier, vtedy sme si mysleli, že v skautingu pestovali deti z buržoáznych rodín. Tak to hovorili aspoň nám, školákom.

Skauting v číslach

117

Skauti zohrávajú aktívnu úlohu vo verejnom živote. V roku 2005 a 2007 zrealizovali s miestnymi samosprávami, školami, správami a ďalšími organizáciami 117 verejne prospešných projektov na zlepšenie kvality života ľudí okolo nás.

Zaujímavosti

Desiatky mladých ľudí ročne absolvujú náš vzdelávací program Mladý líder. Získavajú zručnosti a cenné skúsenosti, ktoré im pomáhajú dosiahnuť úspech v živote a zamestnaní.