Máte podnet alebo otázku?

Ak nám chcete dať niečo zdeliť (či už pozitívne alebo negatívne), ponúkame vám možnosť napísať nám to prostredníctvom tohto formulára. Ak si prajete, môžete zostať v anonymite a nevyplniť Vaše osobné údaje. Ak nám však na seba necháte e-mail alebo telefónne číslo, budeme Vás môcť kontaktovať a o Vašom podnete alebo otázke komunikovať a prispieť tak k zodpovedaniu alebo vyriešeniu.

Máte na nás otázku alebo podnet? Využitie možnosť vyplniť formulár.

Povedali o nás

Michal Dočolomanský, herec

Ako chlapec som strašne rád čítal zápisníky, čo zostali po skautoch. Ešte predtým, než ich zrušili. Nesmierne sa mi to páčilo ako chalanovi, lebo som sa z toho naučil strašne veľa: viazať všelijaké uzly, ako sa stavia stan... No, proste kopu, kopu takýchto vecí. Bohužiaľ, ja som skauting nezažil aktívne, len cez tieto knižky. Takže ja vám, chlapci, držím palce, buďte skauti, pretože to učí človeka byť lepším. Hlavne kontakt s prírodou, čo je dnes nesmierne dôležité a zaujímavé.

Skauting v číslach

6 000

Patríme medzi výchovné organizácie pre deti a mládež na Slovensku. Slovenský skauting má 6 000 chlapcov, dievčat a dospelých dobrovoľníkov v 120 mestách a obciach na Slovensku.

Zaujímavosti

V roku 2005 a 2006 sme zorganizovali najväčší dobrovoľnícky projekt v histórii Slovenska. 1 400 mladých ľudí z dvoch desiatok krajín pomáhalo kalamitou postihnutým Vysokým Tatrám a ich obyvateľom.